Разлика помеѓу преработките на „Договор од Пожаревац“

с
нема опис на уредувањето
с
[[Категорија:Пожаревац]]
[[Категорија:Отоманска Србија]]
[[Категорија:Договори на Отоманската империја|Пожаревац]]
[[Категорија:Отоманска Босна и Херцеговина]]
[[Категорија:Европа во 1718 година]]