Разлика помеѓу преработките на „Гватемала“

Одземени 4 бајти ,  пред 6 години
нема опис на уредувањето
<li>[[Кецалтенанго (департман)|Кецалтенанго]]
<li>[[Реталулеу (департман)|Реталулеу]]
<li>[[СакатепекезСакатепеке (департман)|СакатепекезСакатепеке]]
<li>[[Сан Маркос (департман)|Сан Маркос]]
<li>[[Санта Роса (департман во Гватемала)|Санта Роса]]
19

уредувања