Разлика помеѓу преработките на „Гватемала“

Одземени 4 бајти ,  пред 6 години
нема опис на уредувањето
<li>[[Санта Роса (департман во Гватемала)|Санта Роса]]
<li>[[Солола (департман)|Солола]]
<li>[[СучитепекезСучитепеке (департман)|СучитепекезСучитепеке]]
<li>[[Тотоникапан (департман)|Тотоникапан]]
<li>[[Закапа (департман)|Закапа]]
19

уредувања