Фудбалски куп на Македонија 1997-1998: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
 
== Прва рунда ==
{{ПразнаПразен секцијаподнаслов|датакога=Јули 2010}}
 
==Осминафинале==
{{ПразнаПразен секцијаподнаслов|датакога=Јули 2010}}
 
==Четвртфинале==