Разлика помеѓу преработките на „Плоштад на хероите“

нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 27 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q299973 (translate me))
{{commonscat|Heroes' Square (Budapest)}}
 
[[Категорија:Споменици во Унгарија]]
[[Категорија:Плоштади во Будимпешта]]
[[Категорија:БудимпештаСветско наследство во Унгарија]]
[[Категорија:УнгаријаКолонади]]