Ото Лилиентал: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
Bjankuloski06 ја премести страницата Ото Лилинтал на Ото Лилиентал: Сепак гласи така
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с Bjankuloski06 ја премести страницата Ото Лилинтал на Ото Лилиентал: Сепак гласи така
(нема разлика)