Разлика помеѓу преработките на „Medical Subject Headings“

Одземен 21 бајт ,  пред 6 години
с
(Создадена страница со: {{Инфокутија Биоинформатичка база |title = Medical Subject Headings |logo =Податотека:Database.png |descriptio...)
 
{{нормативна контрола|VIAF=122605165}}
 
[[Категорија:Категорија:Биоинформатички бази на податоци]]
[[Категорија:Биоинформатика]]
[[Категорија:Медицинско истражување]]