Разлика помеѓу преработките на „Знамиња на општините во Македонија“

с
<gallery>
File:Former flag of Aračinovo.gif|[[Знаме на Општина Арачиново]]
File:Old flagFlag of Radoviš Municipality.svg|[[Знаме на Општина Радовиш]]
File:Old flag of Sopište Municipality.png|[[Знаме на Општина Сопиште]]
Податотека:Mk-chai.gif|[[Знаме на Општина Чаир]]
24

уредувања