Sazdo

Членува од 9 април 2011
Додадени 224 бајти ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
(Ја заменувам страницата со ''''Добредојдовте на мојата корисничка страница.'''')
Нема опис на уредувањето
'''Добредојдовте на мојата корисничка страница.'''
 
 
{{ККПочеток|Пример}}
{{Корисник Македонија}}
{{Корисник mk}}
{{Корисник en-5}}
{{Корисник sr-3}}
{{Корисник de-1}}
{{Корисник it-1}}
{{КККрај}}