Мидвејски Атол: Разлика помеѓу преработките

Додадени 216 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
с Bot: Migrating 62 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q47863 (translate me)
Нема опис на уредувањето
Ред 11:
{{Шаблон:Соединети Американски Држави}}
 
 
[[Категорија:Територии на САД]]
{{САД-гео-никулец}}
 
{{Политичка поделба на САД}}
 
[[Категорија:Островски територии на САД]]
[[Категорија:Мали оддалечени острови на САД]]
[[Категорија:Линиски Острови]]
[[Категорија:Територии на САД]]