Разлика помеѓу преработките на „Струшки вечери на поезијата“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
нема опис на уредувањето
с
|{{знаме|Мексико}}
|-
|[[20132014]]<ref>{{наведени вести|url=http://www.strugapoetryevenings.com/ko-un-is-the-winner-of-the-golden-wreath-2014/|title=Ко Ун е добитник на „Златниот венец“ за 2014 година|date=21 февруари 2014|publisher=Струшки вечери на поезијата|accessdate=21 февруари 2014}}</ref>
|[[Ко Ун]]
|{{знаме|Јужна Кореја}}
Анонимен корисник