Разлика помеѓу преработките на „Бранислав Ивановиќ“

с
нема опис на уредувањето
с
Бранислав е роден во [[Сремска митровица]], а негови родители се Раде и Славица.
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Ивановиќ, Бранислав}}
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Челзи]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Локомoтив Москва]]
[[Категорија:СрпскиФудбалери фудбалери]]на ОФК Белград
]][[Категорија:Српски фудбалери]]
[[Категорија:Фудбалери од Премиер Лига]]
[[Категорија:Фудбалери на Светско првенство 2010]]