Разлика помеѓу преработките на „Пеле“

Додадени 13 бајти ,  пред 6 години
с
с (Bot: Migrating 88 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q12897 (translate me))
[[Категорија:Бразилски фудбалери]]
[[Категорија:Родени на 23 октомври]]
[[Категорија:Родени во 1940 година]]
[[Категорија:Живи луѓе]]