Разлика помеѓу преработките на „Алберто Контадор“

Додадени 128 бајти ,  пред 6 години
 
{{Вуелта а Еспања Комбиниран пласман}}
{{Генерален пласман на Џиро д’Италија}}
{{Maglia rosa}}
{{Пласман за млад возач на Тур де Франс}}
{{Златен велосипед}}
{{Возачи во Тим Саксо Банк}}