Бук (општина): Разлика помеѓу преработките

Додадени 7.680 бајти ,  пред 7 години
Создадена страница со: {{Инфокутија Општина во Грција | име = Општина Бук | име_гр = Δήμος Παρανεστίου | слика...
(Создадена страница со: {{Инфокутија Општина во Грција | име = Општина Бук | име_гр = Δήμος Παρανεστίου | слика...)
(нема разлика)