Разлика помеѓу преработките на „Брза храна“

Додадени 138 бајти ,  пред 6 години
(→‎Надворешни врски: дополнување)
== Надворешни врски ==
{{Ризница-врска|Fast food}}
*[http://news.findlaw.com/cnn/docs/mcdonalds/barbermcds72302cmp.pdf Копија од тужбата на Цезар Барбер] {{en}}
 
[[Категорија:Исхрана]]