AndrejSpSk

Членува од 16 март 2013
Додадени 115 бајти ,  пред 7 години
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Babel|mk|en-4|sr-4|hr-4|sl-1|bg-1|fr-1}})
 
{{Babel|mk|en-4|sr-4|hr-4|sl-1|bg-1|fr-1}}
 
{{ККПочеток}}
{{Корисник Македонија}}
{{Корисник Машко}}
{{КККрај}}
88

уредувања