Сињак: Разлика помеѓу преработките

Додаден 81 бајт ,  пред 8 години
с
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
 
== Поврзано ==
* [[Горуша (општина)#Општинска единица Сињак|Сињак]] (општинска— административна единица на [[Горуша (општина)|Општина Горуша]]
* [[Црвена Гора]]
* [[Каракамен]]