21 јуни (родени): Разлика помеѓу преработките

Додадени 144 бајти ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
|[[Едвард Сноуден]] — американски разоткривач.
|-
|valign="top" align="right"|[[1986]] 
|[[Лана Дел Реј]] — американска пејачка и текстописец.
|
|}
<noinclude>