Разлика помеѓу преработките на „Референдум во Македонија (2004)“

с
нема опис на уредувањето
с
{{Инфокутија за референдум
| name = Референдум за законот за територијална поделба
| title =
| location =
| date = {{Start date|df=yes|2004|11|07}}
| yes =
| no =
| total =
| electorate =
| map =
| mapdivision =
| notes =
}}
{{Политики на Република Македонија‎‎}}
{{Без извори|датум=ноември 2009}}