Разлика помеѓу преработките на „Бихаќ“

Додадени 4 бајти ,  пред 6 години
Откажано уредувањето 3239097 на уредникот 188.31.6.106 (разговор)
(Откажано уредувањето 3239097 на уредникот 188.31.6.106 (разговор))
* 2,498 - 97.04% [[Бошњаци]]
* 49 - 1.90% [[Срби]]
* 1 - 0.03% [[ГрциХрвати]]
* 11 - 0.42% [[Југословени]]
* 15 - 0,58% друго
Анонимен корисник