Разлика помеѓу преработките на „Бихаќ“

Одземени 4 бајти ,  пред 6 години
нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 36 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q204434 (translate me))
* 2,498 - 97.04% [[Бошњаци]]
* 49 - 1.90% [[Срби]]
* 1 - 0.03% [[ХрватиГрци]]
* 11 - 0.42% [[Југословени]]
* 15 - 0,58% друго
Анонимен корисник