Категорија:Водостопанство: Разлика помеѓу преработките

с
oтстранета Категорија:Урбанистика; додадена Категорија:Урбанизам со помош на HotCat
(Создадена страница со: {{Катпов}} {{рв|Water management}} Категорија:Околинско инженерство Категорија:Урбанисти...)
 
с (oтстранета Категорија:Урбанистика; додадена Категорија:Урбанизам со помош на HotCat)
 
 
[[Категорија:Околинско инженерство]]
[[Категорија:УрбанистикаУрбанизам]]
[[Категорија:Хидрологија]]
[[Категорија:Вода]]