Cogito ergo sum: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот: Поправа пренасочувања)
Нема опис на уредувањето
{{reflist}}
 
{{философија-никулец}}
{{Никулец}}
 
[[Категорија:Латински фрази]]