Разлика помеѓу преработките на „Пела“

Додадени 38 бајти ,  пред 6 години
с
додадена Категорија:Постол со помош на HotCat
(Одбиени последните 3 промени во текстот (од 86.135.2.85) и вратена ревизијата 3033146 на MerlIwBot)
с (додадена Категорија:Постол со помош на HotCat)
[[Категорија:Археолошки локалитети во Грција]]
[[Категорија:Егејска Македонија]]
[[Категорија:Постол]]
 
{{Link FA|fr}}