Разлика помеѓу преработките на „Алан Форд“

Одземени 3 бајти ,  пред 6 години
нема опис на уредувањето
* [http://archive.today/5Zc1i Агора: Наивец во светот на злите од Томислав Османли], есеј за [[Алан Форд]]
* [http://www.yurope.com/alanford/galerija/galerija.htm Галерија на гегови од стрипот] (на хрватски)
re
[[Категорија:Стрип]]
148

уредувања