Лагадина (општина): Разлика помеѓу преработките

Додадени 58 бајти ,  пред 9 години
с
[проверена преработка][проверена преработка]
с (додадена Категорија:Општини во Грција со помош на HotCat)
[[Категорија:Лагадина| ]]
[[Категорија:Општини во Егејска Македонија]]
[[Категорија:Општини во Грција]]