Разлика помеѓу преработките на „Знаме на Русија“

Додадени 35 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: be-x-old:Сьцяг Расеі
с (Бот Додава: eo:Flago de Rusio)
с (Бот Додава: be-x-old:Сьцяг Расеі)
[[ar:علم روسيا]]
[[be:Сцяг Расіі]]
[[be-x-old:Сьцяг Расеі]]
[[bg:Национално знаме на Русия]]
[[bpy:রাশিয়ার ফিরালহান]]
18.766

уредувања