Вецлар: Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додава: az:Vetzlar
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: an:Wetzlar)
с (Бот Додава: az:Vetzlar)
[[an:Wetzlar]]
[[ar:ويتزلا]]
[[az:Vetzlar]]
[[bg:Вецлар]]
[[br:Wetzlar]]
18.766

уредувања