Австрија на Евровизија: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
| 27
| [[Евровизија 2014|2014]]
|-
| Conchita Wurst
| "Rise like a phoenix (Conchita Wurst song)|Rise like a phoenix"
| X01
| X169
| 01
| 290
Анонимен корисник