Разлика помеѓу преработките на „Стадион Ѓорче Петров“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2047802 (translate me))
име = Стадион Ѓорче Петров|
слика = |
капацитет = 13.500000 |
локација = [[Скопje]], [[Република Македонија|Македонија]]||
сопственик = [[ФК Македонија Ѓорче Петров]]|
Анонимен корисник