Разлика помеѓу преработките на „Јерзи Нејман“

Додадени 53 бајти ,  пред 7 години
INkubusse ја премести страницата Јерзи Нејман на Јежи Нејман: затоа што така се вика
(INkubusse ја премести страницата Јерзи Нејман на Јежи Нејман: затоа што така се вика)
 
(нема разлика)