Разлика помеѓу преработките на „Зелов“

Додаден 1 бајт ,  пред 6 години
(Создадена страница со: {{Infobox German location |Art = Stadt |Wappen = Wappen_Seelow.png |image_photo = Seelow Rathaus.jpg |image_caption = ...)
 
(now SVG (GlobalReplace v0.3))
{{Infobox German location
|Art = Stadt
|Wappen = Wappen_SeelowDEU Seelow COA.pngsvg
|image_photo = Seelow Rathaus.jpg
|image_caption = Градско собрание
12

уредувања