Цветко Узуновски: Разлика помеѓу преработките

Додадени 195 бајти ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3397598 (translate me))
Нема опис на уредувањето
<references />
 
== Надворешни врски ==
 
* [http://www.utrinski.mk/?ItemID=61D30E186C0DE34F95F44C4F4FFA90A9 Виктор Цветаноски „Лена ликвидирана по налог на Абас“], „Утрински Весник“
{{македонија-биог-никулец}}
 
[[Категорија:Дејци на КПМ|Узуновски, Цветко]]
6.581

уредување