Разлика помеѓу преработките на „Референдум во Македонија (2004)“

с
* [http://www.osce.org/mk/odihr/elections/fyrom/40863 Извештај на ОБСЕ/ОДИХР за Референдумот 2004]
* [http://www.izbori.gov.mk/referendum2004/default.php Официјална страница на Референдумот]
 
{{Македонски избори}}
 
[[Категорија:Референдуми во Република Македонија]]