Разлика помеѓу преработките на „Неофицијален грб на Турција“

нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 40 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q199855 (translate me))
|middle_width = 100px
|middle_caption = Овален облик кој се користи од турските амбасади и министерството за надворешни работи
|lesser = Turkey circular emblem round.jpgpng
|lesser_width = 79px
|lesser_caption = Варијанта која најмногу се користи.
4

уредувања