Отвори го главното мени

Промени

Додадени 19 бајти, пред 11 година
с
Бот Додава: ceb:Awtokrasya
[[bs:Autokratija]]
[[ca:Autocràcia]]
[[ceb:Awtokrasya]]
[[cs:Autokracie]]
[[de:Autokratie]]
59.415

уредувања