Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Претседатели на МОК“

нема опис на уредувањето
<br clear=all>
{| style="margin:0 auto;" align=center width=100% class="toccolours"
|align=center| '''Претседатели на [[Меѓународен олимписки комитет|МОК]]'''{{tnavbar|IOCПретседатели Presidentsна МОК}}
|-
|align=center|