Разлика помеѓу преработките на „Солт Лејк Сити“

Додадени 60 бајти ,  пред 7 години
нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 98 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q23337 (translate me))
| печат-големина =
| печат-врска =
| локација = UTMap-doton-Salt Lake County Utah incorporated and unincorporated areas Salt Lake City highlighted.PNGsvg
| лок-големина =
| лок-коментар =
1

уредување