Разлика помеѓу преработките на „ФК Силекс“

Одземени 13 бајти ,  пред 6 години
* [http://www.ffm.com.mk/ Официјалнo веб-место на Фудбалската федерација на Македонија]
 
{{Прва фудбалска лига на Македонија 20082012/20092013}}
 
{{Шаблонска група
|насловtitle=Домашни титули
|list=
|листа=
{{Шампиони на Првата фудбалска лига на Македонија}}{{Македонски фудбалски куп}}
}}
589

уредувања