Разлика помеѓу преработките на „ФК Шкендија Тетово“

с
== Надворешни врски ==
* [http://www.ffm.com.mk/ Официјално веб-место на ФФМ]
 
{{Прва фудбалска лига на Македонија 2013/2014}}
 
{{Шаблонска група
|name=Домашни титули
|list={{Шампиони на Првата фудбалска лига на Македонија}}{{Македонски фудбалски куп}}
}}
 
[[Категорија:Фудбалски клубови од Прва фудбалска лига на Македонија|Шкендија]]
589

уредувања