Разлика помеѓу преработките на „Пензенска Област“

Одземени 8 бајти ,  пред 6 години
нема опис на уредувањето
(дополнување)
|-
| style="vertical-align: middle;" |[[Податотека:Flag of Penza Oblast.png|200п|Знаме на Пензенската област]]
| style="vertical-align: middle;" | [[Податотека:Coat of ArmsGerb of Penza oblastregion.pngjpg|100п|Грб на Пензенската област]]
|-
! colspan="2" align="center" | =[[Податотека:Map of Russia - Penza Oblast (2008-03).svg|220п|Пензенска во Русија]]
1

уредување