Разлика помеѓу преработките на „Џон Максвел Куци“

Одземени 2 бајти ,  пред 5 години
с
Робот: ја менува пренасочената категорија Лингвисти во Јазичари
с (Робот: ја менува пренасочената категорија Лингвисти во Јазичари)
[[Категорија:Есеисти]]
[[Категорија:Преведувачи]]
[[Категорија:ЛингвистиЈазичари]]