Предлошка:Казахстан-никулец: Разлика помеѓу преработките

с
Fix
сНема опис на уредувањето
с (Fix)
| [[Image:Flag of Kazakhstan.svg|30px| ]]
| '' Оваа статија поврзана со [[Казахстан]] е [[Википедија:Што е никулец?|никулец]]. Можете да [[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} проширите]''.
|}</div></center>[[CategoryКатегорија:Никулци за Казахстан<noinclude>| </noinclude>]]<noinclude>
<!-- interwiki -->
[[Категорија:Шаблони за Казахстан]]