Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Автомобилски производители во поранешниот Советски Сојуз“

с
Fix
(Создадена страница со: {{Navbox |name = Automobile manufacturers of the former Soviet Union |title = {{flagicon|Soviet Union}} Автомобилски производите...)
 
с (Fix)
* [[UzDaewooAuto]]
}}<noinclude>
[[CategoryКатегорија:Automotive templates by country]]
[[CategoryКатегорија:Soviet Union templates]]
</noinclude>