Разлика помеѓу преработките на „Расед“

Одземени 57 бајти ,  пред 7 години
није сваки расед сеизмички, а и не треба да стоји у обе категорије (структурна геологија и сеизмички раседи)
с
(није сваки расед сеизмички, а и не треба да стоји у обе категорије (структурна геологија и сеизмички раседи))
[[Категорија:Структурна геологија]]
[[Категорија:Геолошки речник]]
[[Категорија:Сеизмички раседи]]
30

уредувања