Димитар Циев: Разлика помеѓу преработките

Додадени 96 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
{{Инфокутија за личност
|име= Димитар Циев
|портрет=https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash2/t1.0-9/38831_138391236194232_3111880_n.jpg
|портрет=
|px=220px
|опис=
Анонимен корисник