Рихард Вагнер: Разлика помеѓу преработките

Додадени 99 бајти ,  пред 9 години
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
 
 
{{нормативна контрола|PND=118594117|LCCN=n/79/89831|VIAF=29732107|SELIBR=208148}}
 
{{Вагнер}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Вагнер, Рихард}}
 
[[Категорија:Рихард Вагнер| ]]
[[Категорија:Родени во 1813 година]]