Отвори го главното мени

Промени

Нема измена во големината ,  пред 5 години
с
нема опис на уредувањето
* [http://www.multicians.org/thvv/mail-history.html The History of Electronic Mail] is a personal memoir by the implementer of an early email system
 
[[Категорија:ИнтернетСемрежје]]