Разлика помеѓу преработките на „Youthanasia“

Додадени 19 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: bg:Youthanasia
(Нова страница: '''Youthanasia''' е шестиот студиски албум на треш метал бендот Megadeth. Издаден е во 1994. ==Листа на п...)
 
с (Бот Додава: bg:Youthanasia)
[[Категорија:Албуми од 1994]]
 
[[itbg:Youthanasia]]
[[en:Youthanasia]]
[[es:Youthanasia]]
[[fi:Youthanasia]]
[[fr:Youthanasia]]
[[it:Youthanasia]]
[[he:Youthanasia]]
[[it:Youthanasia]]
[[no:Youthanasia]]
[[pl:Youthanasia]]
[[pt:Youthanasia]]
[[fi:Youthanasia]]
[[sv:Youthanasia]]
[[tr:Youthanasia]]
59.415

уредувања